Czina Sándor Tagintézmény

5900 Orosháza, Ifjúság u. 7. TÁMOP 3.1.4. 3 hetet meghaladó projekt. TÁMOP 3.4.3. TÁMOP 3.4.4. TÁMOP 3.2.2. TIOP 1.1.1. TÁMOP 3.3.14.A-121. Magyar nyelv és irodalom. Iskolán kívüli szabadidős programok. Két intézmény személyes találkozója. TÁMOP 3.1.4. 3 hetet meghaladó projekt. TÁMOP 3.4.3. TÁMOP 3.4.4. TÁMOP 3.2.2. TIOP 1.1.1. TÁMOP 3.3.14.A-121. Magyar nyelv és irodalom. Iskolán kívüli szabadidős programok. Két intézmény személyes találkozója. 5900 Orosháza, Ifjúság u. 7. Angol, német szakkör. Intéz.

OVERVIEW

This web site czinaiskola.hu currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have evaluated thirteen pages inside the site czinaiskola.hu and found seventeen websites associating themselves with czinaiskola.hu. There are one social communication platforms owned by this website.

CZINAISKOLA.HU RANKINGS

This web site czinaiskola.hu has seen varying quantities of traffic all round the year.
Traffic for czinaiskola.hu

Traffic ranking (by month) for czinaiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for czinaiskola.hu

CZINA SÁNDOR TAGINTÉZMÉNY

TÁNCSICS MIHÁLY KÖZOKTATÁSI INTÉZMÉNY ÉS TEHETSÉGKÖZPONT - OROSHÁZA. Táncsics Mihály Közoktatási Intézmény és Tehetségközpont. XXIII Nagy Sándor Úszó Emlékverseny. Blog oldalunk ezennel befejezi működését. Köszönjük eddigi látogatásait! A továbbiakban iskolánk honlapja szolgál naprakész információkkal.

Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Iskolánk, az Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola több feladatellátási hellyel működő állami fenntartású köznevelési intézmény. Székhelyintézményünk a Vörösmarty iskola, tagintézményeink a Czina Sándor Tagintézmény és a Rákóczitelep Tagintézmény, telephelyünk a Kardoskúti Telephely. A Czina Sándor Tagintézmény lassan növekvő tanulószámával a Szőlő városrész iskolája, mely különös figyelmet fordít az egyéni képességfejlesztésre, a differenciált munkavégzésre. Az első osztályban Kölyökatlétikai .

WHAT DOES CZINAISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of czinaiskola.hu Mobile Screenshot of czinaiskola.hu Tablet Screenshot of czinaiskola.hu

CZINAISKOLA.HU HOST

Our web crawlers discovered that a single page on czinaiskola.hu took nine hundred and seventy-three milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so our web crawlers consider czinaiskola.hu not secure.
138.201.128.21

I revealed that this website is utilizing the Apache/2.4.18 (Ubuntu) server.

Czina Sándor Tagintézmény

DESCRIPTION

CONTENT

This web site czinaiskola.hu states the following, "5900 Orosháza, Ifjúság u." The website's header had czina; TMKIT; Czina Sándor as the most important optimized keyword.

SIMILAR WEBSITES

czina likes

You can fallow her Etsy profile here. Or just visit her site here. Author of mysterious Old Fang. With autumn upcomming my blogging starts to pop on my mind. I am back with brand new ideas and inspirations for you. These videos striked me as anything else in recent time. Hooray For Earth - True Loves. Simple, easy, light and soft. Strange, but it gets you somehow. So inspiring and funny drawings.

czinboy is watching you DeviantArt

This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets. You can drag and drop to rearrange. You can edit widgets to customize them. The bottom has widgets you can add! Some widgets you can only access when you get Core Membership.

Üdvözöljük a Czinczki KFT-nél

weblapján! A weblap fejlesztés alatt áll! AltGrhu - Minden, ami informatika.

Czinege Manufaktúra Kft. - Főoldal

Természetes alapanyagból természetesen jót! Kenyérkosár bélelt Special kerek, piros-fehér pöttyös b. Törölköző Mix design S körmintás rózsaszín.